с. Калинове. Калиновецький дошкільний навчальний заклад № 21

Матеріально технічне забезпечення

матеріально-технічне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02 №509, типовому переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», СанПіН №3231-85 влаштування і утримання дитячих дошкільних закладів.

В груповому приміщенні створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Група естетично оформлена, затишна, впорядкована меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

У закладі є необхідна кількість  інвентаря, який промаркований та використовується за призначенням, постійно поповнюється, оновлюється.

У  групі є окремі куточки для зберігання посуду.

За  кошти  сільської ради було придбано:

1.У 2015р- коврова доріжка 8/2 м , електроплита -1 шт.

2.У  2016р - чашки склянні у кількості 20 шт,миски глибокі -16 шт,м`ясорубка ручна -1шт.

3.У  2017р -холодильник- 1шт ,комп`ютер , принтер -1шт , підсилювач звуку-1шт , стільці-6 шт.

4.У 2018 р покриття для підлоги ,6 карнизів.

5. У 2019 дві коврові доріжки 3/4м, 3 коврові доріжки 1.5/2 м. меблі для ігрової кімнати

Харчоблок  забезпечений  необхідним технологічним обладнанням, електробойлером, холодильниками, електричною плитою ,ваннами для миття посуду.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою: 1-комп’ютер, 1-принтери. Широко використовується у роботі закладу Інтернет. Створено сайт ДНЗ.  У групі є музичний центр.

матеріально- технічна база оновлюється поступово. В перспективних планах закладу подальше придбання сучасного обладнання. Фінансове забезпечення діяльності навчального закладу здійснюється у відповідності до Закону України «Про дошкільну освіту».